Канадський бренд Asobu виробляє унікальні екологічні ємності для холодних і гарячих напоїв з ексклюзивним дизайном. Термос Asobu LE BATON 0.5 л темно-сірий – стильний аксесуар, який робить ваше життя зручніше. Модникам не обійтися без такого девайса, адже красиве матове покриття і блискуча металева кришка прекрасно вписуються в тренди.

Без проблем носіть улюблені напої з собою, де б ви не були: на роботі, навчанні, прогулянці або в поїздці. Le Baton легко поміщається в сумку для ноутбука, ручну поклажу або рюкзак. Термос зроблений з нержавіючої сталі. Гарячі напої зберігають температуру до 8 годин, завдяки подвійним стінкам і вакуумній ізоляції. Холодні – до 24 годин. Кришка герметично закривається, тому напій не проллється в сумці або рюкзаку.

Об’єм: 0,5 л. 

Вам також можуть сподобатись

  • 37
    УВАГА! Оплативши товар, куплений у нас на сайті, ви погоджуєтесь з Публічним договором оферти - ознайомтесь з ним, будь ласка. Основні поняття Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт https://magazynonline.com без мети розміщення Замовлення. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті…
    Tags: на, і, в, з, не, або, до