Код: DMtisto1

Тісто для ліплення “Яскраві фрукти” – це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.

Характеристики

У комплекті:


• 8 пакетиків з тістом різних кольорів: салатовий, фіолетовий, блакитний, зелений, оранжевий, малиновий, білий і синій;
• 6 різноманітних форм для ліплення фруктів. Завдяки формам ви зліпите: грушу, яблуко, полуничку, банани, вишні, апельсин, ананас, малинку й інші;
• 2 баночки для змішування тіста з фігурними кришечками. Завдяки відбитку на кришках, ви зможете виліпити каченя і веселого ведмедика;
• 7 інструментів для роботи з тістом: ножик, лопатки різної форми і кілька видів пластикового шила для розширення ігрових можливостей.

Розмір упаковки: 24 см × 6 см × 18 см
Вік: від 3-х років

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, з, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 91
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 90
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 90
  Кінетична глина для ліплення - 330 грнКінетична глина має м'яку, еластичну структуру, відмінно мнеться і не прилипає до рук, не застигає, тому її можна буде використовувати багато разів. Набір містить все необхідне для цікавого творчого процесу ліплення забавних фігурок і морських тварин.
  Tags: для, ліплення, і, набір, см, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 89
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, з, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись