Код: Odytigr38

Сучасний неоновий трек обов’язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.

Характеристики

До особливостей траси можна сміливо віднести високо швидкісну модель машинки на радіокеруванні з підсвічуванням.

У комплектацію входить:

– 30 елементів треку, які допоможуть створити мертву петлю, перехрестя та спуск.

– пульт керування;

– машинка;

– USB кабель для підзарядки машинки.

Розмір треку 91 х 64 х 26 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Трек на радіокеруванні - 470 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, петлю, мертву, собі, у, машинки, купити, х, швидкості
 • 94
  Трек на радіокеруванні - 480 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, в, траса, так, хочеться, проїхати, швидкості, повній, купити
 • 86
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Дитячий гараж - 490 грнДитячий гараж стане корисною та цікавою іграшкою для вашої дитини та його друзів. До складу входять 2 машинки, якими можна гратися окремо.
  Tags: та, до, купити, х, можна, машинки, іграшкою, стане, для, см
 • 85
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 890 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, в, см, і, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись