Код: Odytigr40

Сучасний неоновий трек обов’язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.

Характеристики

До особливостей траси можна сміливо віднести високо швидкісну модель машинки на радіокеруванні з підсвічуванням.

У комплектацію входить:
– 31 елемент треку, які допоможуть створити мертву петлю та два перехрестя;
– пульт керування;
– машинка;
– USB кабель для підзарядки машинки.

Загальна довжина треку у зібраному вигляді становить: 98 х 66 х 26 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Трек на радіокеруванні - 650 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, петлю, мертву, собі, машинки, купити, х, швидкості, повній
 • 94
  Трек на радіокеруванні - 720 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, в, траса, так, хочеться, проїхати, швидкості, повній, купити
 • 85
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, см, з, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, в, см, і, іграшки, дитячі, товари
 • 84
  Автотрек - 780 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 92-х деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей.
  Tags: траса, см, купити, х, з, стане, для, і, usb, характеристики