Код: Odytigr39

Сучасний неоновий трек обов’язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.

Характеристики

До особливостей треку можна сміливо віднести високо швидкісну модель машинки на радіокеруванні з підсвічуванням.

Особливості автотреку:
– 3 мертвих петлі;
– гнучка траса;

У комплект входять:
– деталі для збірки треку,
– машинка;
– пульт керування;

Машинка працює від акумулятора, пульт від 2-х батарейок типу «АА» (не входять в комплект).

Вам також можуть сподобатись

 • 94
  Трек на радіокеруванні - 650 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, собі, машинки, купити, х, швидкості, повній, проїхати, хочеться
 • 94
  Трек на радіокеруванні - 690 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, собі, у, машинки, купити, х, швидкості, повній, проїхати
 • 85
  Автотрек з динозаврами - 620 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, у, для, купити, траса, стане, машинка, з, деталі, входять
 • 85
  Автотрек на радіокеруванні - 790 грнДитячий ігровий автотрек буде відмінним подарунком для вашого юного гонщика. Можна побудувати класний трек з петлею на 360 градусів і гнатися на своєму авто по треку, а різнокольорове підсвічування не дасть вашій дитині занудьгувати.
  Tags: на, не, трек, у, по, треку, купити, машинка, комплект, і
 • 84
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, х, на, з, в, і, іграшки, дитячі, товари