Код: Odytigr39

Сучасний неоновий трек обов’язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.

Характеристики

До особливостей треку можна сміливо віднести високо швидкісну модель машинки на радіокеруванні з підсвічуванням.

Особливості автотреку:
– 3 мертвих петлі;
– гнучка траса;

У комплект входять:
– деталі для збірки треку,
– машинка;
– пульт керування;

Машинка працює від акумулятора, пульт від 2-х батарейок типу «АА» (не входять в комплект).

Вам також можуть сподобатись

 • 94
  Трек на радіокеруванні - 470 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, собі, у, машинки, купити, х, швидкості, повній, проїхати
 • 94
  Трек на радіокеруванні - 450 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі мертву петлю, по якій так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, трек, собі, машинки, купити, х, швидкості, повній, проїхати, хочеться
 • 85
  Автотрек на радіокеруванні - 550 грнДитячий ігровий автотрек буде відмінним подарунком для вашого юного гонщика. Можна побудувати класний трек з петлею на 360 градусів і гнатися на своєму авто по треку, а різнокольорове підсвічування не дасть вашій дитині занудьгувати.
  Tags: на, не, трек, у, по, треку, купити, машинка, комплект, і
 • 85
  Автотрек з динозаврами - 390 грнЯкщо Ви хочете облаштувати по-справжньому крутий автотрек, зверніть увагу на поклик хижих джунглів! Модель треку стане справжнім випробуванням для високошвидкісної гонки на виживання.
  Tags: на, у, для, купити, траса, стане, машинка, з, деталі, входять
 • 84
  Конструктор "Ферма" (61 деталь) - 650 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись