Код: KUpl4

Вирівнювач для волосся стане незамінним помічником для власниць кучерявого чи неслухняного волосся. Керамічні пластини прогріваються рівномірно і легко вирівнюють волосся, тим самим не шкодячи йому.

Характеристики

Вирівнювач має турмалінове покриття, перевагою якого є швидке нагрівання і дбайливий вплив на волосся. При використанні пригладжується кутикула кожної волосини і вони набувають здоровий блиск та шовковистість. Запобігає електризуванню волосся.

Переваги:


– гладкі блискучі пластини;
– антиковзаючий матеріал корпусу,
– світловий індикатор,
– зручний шнур, що обертається (1,5 метра);
– швидкий нагрів (температура нагріву: до 200 ° С).

Вам також можуть сподобатись

 • 85
  Плойка гофре для волосся - 490 грнПлойка застосовується для створення ефекту "гофре" по всій довжині волосся. Також з її допомогою можна зробити прикореневий об'єм.
  Tags: волосся, плойка, для, купити, пластини, і, не, косметика, подарунки
 • 83
  Потрійна плойка для волосся - 620 грнПотрійна плойка для волосся з керамічним покриттям дає можливість за дуже короткий період створити прекрасні локони. Тепер кожна дівчина може мати хвилясте волосся.
  Tags: волосся, плойка, для, купити, косметика, подарунки
 • 83
  Конусна плойка для локонів - 650 грнКонусна плойка - це професійна плойка, що створює чудові локони в домашніх умовах за декілька секунд. З її допомогою ви зможете зробити найкрасивіші зачіски власноруч у себе вдома, економлячи при цьому час та гроші на походи в салони.
  Tags: плойка, і, волосся, купити, для, косметика, подарунки