Код: HMIz13

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.

Характеристики

Постільна білизна мікросатин 3D – це недорога постільна білизна. Тканина нова, малюнки дуже красиві, яскраві та оригінальні з ефектом 3Д, завдяки чому забарвлення виходить об’ємним. Гарний подарунок для себе або близьких.

Склад: 65% бавовни і 35% поліестеру.

Підодіяльник: 200 * 215 см

Простирадло: 200 * 215 см

Наволочка: 2 шт 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Євро комплект постільної білизни (оксамит 3D) - 620 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, домашнього, адже, вибір, якісних, комплектів, на, будь-який, смак
 • 97
  Двоспальний комплект постільної білизни (мікросатин 3D) - 460 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з мікросатину.
  Tags: і, з, білизна, постільна, см, великий, до, купити, комплектів, постільних
 • 97
  Двоспальний комплект постільної білизни (сатин люкс - 100% бавовна) - 850 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, без, см, на, постільна, білизна, з, затишну, якісних, постільних
 • 97
  Євро комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 1020 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
 • 97
  Двоспальний комплект постільної білизни (страйп сатин преміум) - 980 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, для, см, постільна, білизна, з, смак, постільних, комплектів, на
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись