Код: HMIz3

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.

Характеристики

Оксамит 3D – бавовняна тканина щільного полотняного переплетення. Постіль витримує величезне число прань і коштує порівняно недорого.

Матеріал: бавовна 50%, поліестер 50%
Підодіяльник: 200 * 215 см
Простирадло: 200 * 215 см
Наволочка: 2 шт 50 * 70 см або 2 шт 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Двоспальний комплект постільної білизни (оксамит 3D) - 600 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, красивого, адже, вибір, постільних, комплектів, на, будь-який, смак
 • 100
  Полуторний комплект постільної білизни (оксамит 3D) - 550 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, красивого, адже, вибір, постільних, комплектів, на, будь-який, смак
 • 99
  Євро комплект постільної білизни (преміум бязь) - 700 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, з, постільної, білизни, на, постільних, будь-який, смак, адже
 • 98
  Полуторний комплект постільної білизни (преміум бязь) - 650 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, з, постільної, білизни, на, постільних, будь-який, смак, адже
 • 98
  Двоспальний комплект постільної білизни (преміум бязь) - 680 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір якісних постільних комплектів на будь-який смак, адже без красивого домашнього текстилю неможливо уявити затишну оселю.
  Tags: і, см, з, постільної, білизни, на, постільних, будь-який, смак, адже
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись