Код: Hdytigr6

Залізнична дорога – це іграшка, яка повинна бути у кожного хлопчика. Хоч раз малюк повинен відчути себе машиністом справжнього потягу. Паровозик на радіокеруванні буде жваво пересуватися по залізниці і тягнути за собою 3 вагончика: пасажирський, вантажний і цистерну. У самому паровозику передбачені реалістичні звуки, реальний дим з димаря і яскраве світло прожектора.

Характеристики

Комплектація:

1 локомотив, 3 вагони, криві і прямі деталі дороги, пульт керування.

Паровозик працює від 4х батарейок типу АА (не входять в комплект).

У зібраному вигляді розмір залізничних колій складає 162Х84 см.

Розмір упаковки: 51 см × 10 см × 30 см

Вік: від 3 років

Вам також можуть сподобатись

 • 83
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, см, у, за, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: см, з, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 890 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: х, на, з, см, і, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, з, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись