Код: PZont8

Завдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою, і тому не доставляє дискомфорту ні своєму власникові, ні сусідам по транспорту чи кафе.

Характеристики

Механічне розкриття

Діаметр – 106 см

Довжина – 81 см

Подвійний купол

8 спиць (метал + скловолокно)

Вам також можуть сподобатись

 • 78
  Чоловіча парасолька антиураган повний автомат - 400 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, в, парасолька, купола, см, моделі, купити, вигляді, складання, спиць
 • 77
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 390 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, купол, парасолька, купола, моделі, см, подвійний, спиць, вигляді
 • 76
  Парасолька чоловіча хромована сталь антиураган повний автоматВідрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г. Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну. Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє…
  Tags: в, парасолька, і, складання, спиць, см, при, під, не, довжина
 • 38
  Дитяча парасолька - 220 грнЩоб ваші маленькі принцеси та принци не мокли під дощем - подаруйте їм гарну і стильну парасольку!
  Tags: не, і, під, купити, дощем, діаметр, купола, см, характеристики, спиць
 • 38
  Дитяча парасолька - 250 грнЩоб ваші дітки не мокли під дощем - подаруйте їм гарну і стильну парасольку! Нехай ніщо не зашкодить їм насолоджуватись прогулянками на свіжому повітрі.
  Tags: не, купити, см, і, дощем, під, купола, діаметр, спиць, довжина