Код: PZont8

Завдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою, і тому не доставляє дискомфорту ні своєму власникові, ні сусідам по транспорту чи кафе. Вивертання купола і поломка спиць зведена до мінімуму, оскільки неможливо розкрити парасольку при сильному вітрі.

Характеристики

Механічне розкриття

Діаметр – 106 см

Довжина – 81 см

Подвійний купол

8 спиць (метал + скловолокно)

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Жіноча парасолька антивітер напівавтомат - 450 грнКрасива, стильна і компактна жіноча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, в, жіноча, парасолька, моделі, см, купола, вигляді, купити, оскільки
 • 76
  Чоловіча парасолька антиураган повний автомат - 400 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, в, парасолька, купола, см, моделі, купити, вигляді, складання, оскільки
 • 75
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 499 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, купол, парасолька, купола, моделі, см, подвійний, спиць, вигляді
 • 73
  Парасолька чоловіча хромована сталь антиураган повний автоматВідрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г. Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну. Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє…
  Tags: в, парасолька, і, складання, спиць, см, при, під, не, довжина
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись