Код: FKrukz4

Жіночий полотняний рюкзак буде актуальним студенткам і жінкам, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.

Характеристики

Розмір: 54 х 39 х 23 см
Матеріал: полотно
У трьох кольорах

Вам також можуть сподобатись

 • 96
  Рюкзак - 750 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, кому, х, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, ще
 • 92
  Рюкзак для дівчат - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, тим, купити, дрібниць, корисних, дуже, ще, книги, блокноти
 • 92
  Рюкзак для дівчат у 2-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже, працюють
 • 92
  Рюкзак для дівчат у 3-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже, працюють
 • 90
  Чоловічий рюкзак - 690 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, ще, кому, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, блокноти
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись