Миттєво повертає шкірі сяяння, відновлює її комфорт та пружність завдяки 30 цінним оліям та олії 1000 троянд у складі формули, які сприяють клітинній регенерації та мають виняткові поживні властивості. Поступово шкіра стає більш гладенькою, скорочується глибина зморщок.

ЙОГО+:
Має легку флюїдну текстуру з перламутровими часточками, які надають шкірі легкого природного сяяння. Після місяця використання спостерігається значне скорочення зморщок, шкіра виглядає гладенькою та пружною.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанесіть 1-2 краплі Догляду легкими розгладжувальними рухами на обличчя від центру до зовнішніх контурів. Використовуйте щоранку.
Гама Riche Crème – це насичені текстури, легкий жіночний аромат, ефективні продукти. З 1973 року гама Riche Crème є культовою для тисяч жінок. Формули засобів, насичені Цінними Оліями, довели свою ефективність для шкіри, яка потребує інтенсивного живлення та відновлення *.

* Тести in vitro
Формула протестована під дерматологічним контролем.

Вам також можуть сподобатись

  • 33
    Денний Флюїд для Обличчя Детокс та ВідновленняДенний Флюїд для Обличчя «Детокс та відновлення» - це нове покоління* денного догляду для максимального детокс ефекту: поєднання унікальної інноваційної* текстури з посиленим захистом від зовнішніх забруднень. Цей ультраосвіжувальний денний догляд із високою концентрацією детоксифікуючих екстрактів Афлої та Моринги очищає шкіру від токсинів і надає їй сяяння. ЙОГО+: Завдяки інноваційній* текстурі аква-геля, Флюїд при контакті…
    Tags: та, для, обличчя, з, від, на, жінок, скорочення, миттєво, зморщок