Миттєво повертає шкірі сяяння, відновлює її комфорт та пружність завдяки 30 цінним оліям та олії 1000 троянд у складі формули, які сприяють клітинній регенерації та мають виняткові поживні властивості. Поступово шкіра стає більш гладенькою, скорочується глибина зморщок.

ЙОГО+:
Має легку флюїдну текстуру з перламутровими часточками, які надають шкірі легкого природного сяяння. Після місяця використання спостерігається значне скорочення зморщок, шкіра виглядає гладенькою та пружною.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Нанесіть 1-2 краплі Догляду легкими розгладжувальними рухами на обличчя від центру до зовнішніх контурів. Використовуйте щоранку.
Гама Riche Crème – це насичені текстури, легкий жіночний аромат, ефективні продукти. З 1973 року гама Riche Crème є культовою для тисяч жінок. Формули засобів, насичені Цінними Оліями, довели свою ефективність для шкіри, яка потребує інтенсивного живлення та відновлення *.

* Тести in vitro
Формула протестована під дерматологічним контролем.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись