Код: Hodyag1

Зимовий цілісний комбінезон на овчині – універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.

Характеристики

Комбінезон пошитий з високоякісної вологостійкої і вітронепроникної плащової тканини.
Усередині комбінезон виконаний з набивної овчини, окрім зони рукавів. У них підкладкова тканина і синтепон 200, який утримує тепло і дає можливість вільно і швидко рухатися.
У штанинах є підворот, який служить захистом від задування і може використовуватися як регулятор у процесі росту дитини.
Капюшон прикрашений якісним штучним хутром. Капюшон відстібається. Хутро на капюшоні не знімається.
В рукавах присутній манжет.
У моделі використовується якісна фурнітура.
Розміри: 80, 86, 92, 98, 104.

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Зимовий дитячий комбінезон - 1250 грнЗимовий роздільний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: на, що, буде, з, і, для, в, від, комбінезон, зимовий
 • 97
  Зимовий дитячий комбінезон (98 - 104 см) - 1180 грнЗимовий роздільний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, з, від, і, для, комбінезон, в, зимовий
 • 89
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер для новонароджених - 750 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, від, комбінезона, зимовий, в, все, купити, на, зимового, ідеального
 • 89
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер для новонароджених - 790 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, від, комбінезона, зимовий, в, все, купити, на, зимового, ідеального
 • 85
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер - 1100 грнЗимовий комбінезон-трансформер на овчині - універсальний варіант для малюків до 2 років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.
  Tags: для, з, зимовий, в, комбінезона, варіант, зимового, купити, комбінезон, потрібно