Код: Hodyag4

Зимовий роздільний комбінезон на овчині – універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.

Характеристики

Комбінезон пошитий з високоякісної вологостійкої і вітронепроникної плащової тканини.
Куртка утеплена по всьому периметру синтепоном 200.
Усередині куртка з набивної овчини, крім зони рукавів, для того, щоб малюк без зайвих зусиль міг йти за руку з батьками або при падінні в сніг міг швидко виставити ручки перед собою.
При пошитті моделі відразу враховувалися кілька важливих пунктів: зручність малюка при пересуванні, захист тіла від охолодження і якість тканини.
В рукавах курточки додатково є рукав-резинка, який захищає ручки малюка від задування вітру. Завдяки відстібному хутру, зимова курточка трансформується в демісезонну.
Штанці-напівкомбінезон всередині на синтепоні 150/200, який утримує тепло і дає можливість вільно і швидко переміщатися. У штанцях бретелі з пасової стрічки + 2 застібки фастекс, які додатково регулюють висоту посадки.
У колошах є підворіт, який також слугує захистом від задування і може використовуватися як регулятор росту малюка.
У моделі використовується високоякісна фурнітура.
Капюшон: знімний
Хутро на капюшоні: штучне, не відстібується.
Розміри: 80-86, 86-92, 92-98, 98-104, 104-110.

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Зимовий дитячий комбінезон (98 - 104 см) - 1180 грнЗимовий роздільний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, з, від, і, для, комбінезон, в, зимовий
 • 97
  Зимовий дитячий комбінезон - 970 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, і, комбінезон, з, для, у, від, в
 • 86
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер для новонароджених - 750 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, від, комбінезона, зимовий, в, все, купити, на, зимового, ідеального
 • 86
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер для новонароджених - 790 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, від, комбінезона, зимовий, в, все, купити, на, зимового, ідеального
 • 83
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер - 1100 грнЗимовий комбінезон-трансформер на овчині - універсальний варіант для малюків до 2 років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.
  Tags: для, з, зимовий, в, комбінезона, варіант, зимового, купити, комбінезон, потрібно