Код: Hodyag3

Зимовий роздільний комбінезон на овчині – універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.

Характеристики

Комбінезон пошитий з високоякісної вологостійкої і вітронепроникної плащової тканини.
Куртка утеплена по всьому периметру синтепоном 200.
Усередині куртка з набивної овчини, крім зони рукавів, для того, щоб малюк без зайвих зусиль міг йти за руку з батьками або при падінні в сніг міг швидко виставити ручки перед собою.
При пошитті моделі відразу враховувалися кілька важливих пунктів: зручність малюка при пересуванні, захист тіла від охолодження і якість тканини.
В рукавах курточки додатково є рукав-резинка, який захищає ручки малюка від задування вітру.
Штанці-напівкомбінезон всередині на синтепоні 150/200, який утримує тепло і дає можливість вільно і швидко переміщатися. У штанцях бретелі з пасової стрічки + 2 застібки фастекс, які додатково регулюють висоту посадки.
У колошах є підворіт, який також слугує захистом від задування і може використовуватися як регулятор росту малюка.
У моделі використовується високоякісна фурнітура.
Капюшон: знімний
Хутро на капюшоні: штучне, не відстібується.
Розмір: 98-104 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Зимовий дитячий комбінезон-двійка (80 - 110) - 1050 грнЗимовий роздільний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, з, буде, в, і, для, від, зимовий, або
 • 97
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (80-104 см) - 810 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, і, комбінезон, для, у, з, в, не
 • 96
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (104-146 см) - 1000 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, для, зимовий, комбінезон, дана, снігу, або, одяг
 • 95
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (92 - 98 см) - 600 грнЗимовий cуцільний комбінезон на овчині - теплий, комфортний і стильний варіант для малюків. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, буде, см, для, зимовий, з, комбінезон, і, по
 • 89
  Зимовий комбінезон-трансформер для новонароджених - 570 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, від, в, комбінезона, зимовий, зимового, купити, ідеального, на, потрібно
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись