Код: Hodyag8

Дитячий комбінезон-трансформер – зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).

Характеристики

За допомогою змійок конверт трансформується в комбінезон.
На рукавах є європідворіт для ручок.
Виробництво: Україна.

Склад:
Плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням.
Підкладка на набивній овчині.

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Зимовий комбінезон-трансформер для новонароджених - 540 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, до, від, років, в, комбінезона, зимовий, комбінезон-трансформер, призначений, конверт-трансформер
 • 92
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер - 900 грнЗимовий комбінезон-трансформер на овчині - універсальний варіант для малюків до 2 років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.
  Tags: для, до, зимовий, комбінезон-трансформер, в, комбінезона, варіант, зимового, купити, потрібно
 • 92
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (104-146 см) - 1000 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, для, зимовий, дана, одяг, в, модель, поєднує, собі
 • 91
  Демісезонний дитячий суцільний комбінезон (74 - 98 см) - 710 грнДемісезонний cуцільний комбінезон на флісі - комфортний і стильний варіант для малюків на весну та осінь.
  Tags: см, дитячі, товари, одяг, комбінезони
 • 91
  Демісезонний дитячий суцільний комбінезон (90 - 110 см) - 560 грнДемісезонний cуцільний комбінезон - комфортний і стильний варіант для малюків на весну та осінь.
  Tags: см, від, купити, малюків, на, для, варіант, і, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись