Код: Hodyag8

Дитячий комбінезон-трансформер – зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).

Характеристики

За допомогою змійок конверт трансформується в комбінезон.
На рукавах є європідворіт для ручок.
Виробництво: Україна.

Склад:
Плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням.
Підкладка на набивній овчині.

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер для новонароджених - 750 грнДитячий комбінезон-трансформер - зимовий універсальний варіант для малюків від народження і до 2-х років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона. Конверт-трансформер призначений для діток від 0 до 1,6-2 років (до 90 см).
  Tags: для, до, від, років, комбінезона, зимовий, комбінезон-трансформер, дитячий, в, діток
 • 90
  Зимовий дитячий комбінезон-трансформер - 1100 грнЗимовий комбінезон-трансформер на овчині - універсальний варіант для малюків до 2 років. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.
  Tags: для, до, зимовий, комбінезон-трансформер, в, комбінезона, варіант, зимового, купити, потрібно
 • 90
  Дитяча в'язана шапка - 320 грнЯкісна шапочка, яка подбає про комфорт і тепло вашого малюка. Має приємну кольорову гаму і дизайн. Є моделі і для хлопчиків, і для дівчаток. Всередині - ніжний флісовий підклад. Матеріал прекрасно захищає від осінньо-весняного холоду і не парить.
  Tags: і, для, дитячі, товари, одяг
 • 89
  Зимовий дитячий комбінезон - 1050 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: що, на, і, для, від, в, зимовий, дана, модель, поєднує
 • 87
  Зимовий комбінезон для новонароджених (0-6 місяців) - 750 грнТеплий і якісний зимовий комбінезон для новонароджених діток 0-6 місяців (до 74 см).
  Tags: см, зимовий, для, купити, комбінезона, до, і, діток, від, на