Код: KRodyag4

Зимовий cуцільний комбінезон на овчині – теплий, комфортний і стильний варіант для малюків. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового комбінезона.

Характеристики

Основа – плащівка Лаке (водо- і вітростійка тканина).

Наповнювач – синтепон 150.

Підкладка – набивна овчина.

Опушка – штучний єнот вищої якості.

Кнопка з нержавіючої сталі.

В ручках і ніжках є манжети.

Розміри: 74-80, 80-86 і 86-92.

Заміри:

74-80

Довжина рукава – 28 см. Довжина по спинці – 66 см. Кроковий шов – 26 см. Ширина під пахвами – 32 см.

80-86

Довжина рукава – 31 см. Довжина по спинці – 72 см. Кроковий шов – 29 см. Ширина під пахвами – 34 см.

86-92

Довжина рукава – 34 см. Довжина по спинці – 78 см. Кроковий шов – 32 см. Ширина під пахвами – 36 см.

Можливе пошиття під замовлення інших розмірів (до 146).

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (74 - 92 см) - 760 грнЗимовий cуцільний комбінезон на овчині - теплий, комфортний і стильний варіант для малюків. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: см, що, на, довжина, буде, по, і, під, для, спинці
 • 94
  Зимовий дитячий суцільний комбінезон (80-104 см) - 810 грнЗимовий цілісний комбінезон на овчині - універсальний варіант для малюків від 1 року. З ним мама не буде переживати, що дитина переохолодиться на морозі, що їй буде незручно бігати по снігу, або що одяг на хутрі буде занадто важкий. Дана модель поєднує в собі все, що потрібно для ідеального зимового…
  Tags: см, довжина, що, на, буде, під, дитячі, товари, одяг, комбінезони
 • 93
  Демісезонний дитячий суцільний комбінезон (74 - 98 см) - 710 грнДемісезонний cуцільний комбінезон на флісі - комфортний і стильний варіант для малюків на весну та осінь.
  Tags: см, довжина, дитячі, товари, одяг, комбінезони
 • 93
  Зимовий комбінезон-двійка для хлопчиків (92 - 110 см) - 860 грнТеплий, красивий і якісний комбінезон для хлопчиків на зиму.
  Tags: см, довжина, дитячі, товари, одяг, комбінезони
 • 93
  Демісезонний дитячий суцільний комбінезон (80 - 100 см) - 610 грнДемісезонний cуцільний комбінезон - комфортний і стильний варіант для малюків на весну та осінь.
  Tags: см, комбінезон, і, довжина, ширина, на, дитячі, товари, одяг, комбінезони
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись